Никога не съм и намеквал, че смятам да напускам партия АТАКА. Това заяви депутатът Огнян Стоичков на провелата се в четвъртък извънредна пресконференция на националистите.
Председателят на образователната комисия в НС обясни, че не е подписал искането за вот на недоверие към кабинета, защото то не е юридически обосновано.
Стоичков допълни, че няма логика в това да се иска вот на недоверие към правителството за решение, което е взето от Народното събрание.
"Реално този вот се иска в отговор на решение на парламента, което за мен е нонсенс”, заяви той.
Ако един депутат напусна парламентарната група на АТАКА, тя ще се разпадне.
Огнян Стоичков и Николай Пехливанов бяха единствените двама депутати от националистите, които не сложиха подписите си под искането за вот на недоверие.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец