Мъж е успял да проникне незаконно в Бъкингамския дворец и е бил арестуван от полицията, съобщи Би Би Си.
Инцидентът станал в понеделник, 22:20 ч. местно време, съобщи днес полицията.
Мъжът прескочил оградата и е проникнал в резиденцията на кралица Елизабет ІІ. Той е бил заловен в една от стаите, които през деня обикновено са открити за всички посетители.
По същото време втори мъж е бил арестуван от външната страна на двореца по подозрение, че е подготвял извършването на кражба.
По време на инцидента в двореца не са се намирали членове на кралското семейство.
През 1982 г. човек с името Майкъл Фаган успя да проникне в спалнята на Елизабет ІІ и дори да проведе разговор с нея, преди кралицата да извика своя лакей.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
07.09 2013 в 22:09
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Три тела открити в общежитие в Угърчин
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
СВО идет по плану: ВСУ спря тока в Севастопол
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден