Интерпол разпространи днес образа на предполагаемия атентатор от Бургас. На сайта си организацията публикува компютърно генерирания образ на мъжа, който беше възстановен от родното МВР.
Образът беше възстановен на базата на показания на свидетели и откритите останки от тялото на предполагаемия атентатор. Интерпол издаде черна бюлетина, с която се събира информация за открити трупове. Снимката достигна 190 страни, които членуват в Интерпол.
"Решението на България да поиска от всички членки на Интерпол да публикуват това компютърно генерирано изображение... показва, че страната продължава да прави всичко по силите си, за да идентифицира човека зад това кърваво нападение", заяви генералният секретар на Интерпол Роналд Нобъл.
Всеки, който има информация за самоличността на този човек, да се свържете с местната полиция, българските власти или в централата на Интерпол, се казва в съобщението.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
03.08 2012 в 11:43
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
03.08 2012 в 11:37
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Кандев напуска МВР
Челен сблъсък на Тръмп с фактите: наруга журналистка и избяга от интервюто (видео)
МВР ще прави карти на гонките и катастрофите в страната
Кандев напуска МВР
МВР ще прави карти на гонките и катастрофите в страната
МВР ще прави карти на гонките и катастрофите в страната