Зам.-председател на парламента е с особен интерес към еднополовата любов. Същият зам.-председател е осъден на 4 години, обяви Кристиян Вигенин от БСП. Убеден съм, че 4 години в затвора ще му помогнат да намери себе си.
Той се извини за думите, които ще останат в аналите на Народното събрение. Има израз "Убий простака с мълчание". Но простакът не умира, каза още Вигенин.
Той се обърна към председателя на парламента Цвета Караянчева и й обеща, че ако тя поиска оставката на този зам.-председател, ще гласува против искането на БСП за нейното остраняване.
Стана ясно, че БСП оказва натиск върху Караянчева, за да отстрани Веселин Марешки, отговори визираният от Вигенин зам.-председател на НС, който по-рано по време на дебата за отстраняването на Караянчева обяви,че няма да става хомосексуалист, за да се хареса на БСП.
Опазил ме Бог, ако търся своята мъжественост от Вигенин. Но ако реша да ставам жена, ще му се обадя непременно, репликира Марешки думите на Кристиян Вигенин.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
7943
2
15.10 2020 в 12:33
26699
1
15.10 2020 в 11:40
Излезе благотворителният календар на варненските пожарникари (галерия)
МФ публикува новия Бюджет'26 - осигуровките скачат от '27, повишават се МРЗ, майчинство, осигурителен доход
МФ публикува новия Бюджет'26 - осигуровките скачат от '27, повишават се МРЗ, майчинство, осигурителен доход
Съдът на ЕС не е издавал решение срещу влизането ни в еврозоната
Къмпинг ''Арапя'' е под вода
Говорит США: Има риск европейската цивилизация да бъде заличена