Катастрофа с двама пострадали затвори автомагистрала "Марица" край 92-рия километър в посока "Капитан Андреево", съобщиха пред БТА от "Пътна полиция" - Хасково.
Катастрофата е станала около 6:30 ч. тази сутрин, след като лек автомобил се е ударил в мантинелата.
Няма опасност за живота на ранените, уточниха от "Пътна полиция". Оттам допуснаха, че една от възможните причини е заспиване на шофьора на автомобила с гастарбайтери.
Движението е спряно заради продължаващите огледи на местопроизшествието.
Трафикът се отклонява по обходен маршрут Любимец - Ново село - Капитан Андреево. Образувала се е дълга колона от автомобили.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец