37-годишен мъж е задържан и с повдигнато обвинение, след като е пребил жената, с която живеел на семейни начела, и малолетния им син, съобщиха от Софийската районна прокуратура.
На 3 юни около 21:30 ч.в апартамент в ж.к. „Дружба“ обвиняемият не изпълнил заповед за незабавна защита от домашно насилия, според която не трябвало да доближава жената и малолетния им син и дома им, като влязъл в жилището и ударил с ръце по тялото жената, започнал да я души, после ударил по ръцете и главата и детето им.
След това си тръгнал и около 21,55 часа отново влязъл в жилището и заплашил жената.
По случая е образувано досъдебно производство. С постановление на наблюдаващ прокурор е задържан за срок до 72 часа.
Предстои да бъде внесено искане в съда за разглеждане на дело за вземане на мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо обвиняемия.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни