Трамвай блъсна 11-годишно дете с колело на площад "Славейков" в София, предаде bTV.
Инцидентът е станал днес с трамвай номер 10 в района на спирка.
11-годишното момиче в момента се намира в противошокова зала в "Пирогов", правят му се изследвания. Не са установени сериозни наранявания.
Пострадалото момиче ще остане в детската неврохирургия на в "Пирогов", съобщиха още от болницата.
Прегледана е и 51-годишната ватманка, която е получила остро нервно разстройство.
Обстоятелствата около инцидента се изясняват.
Движението на трамваите беше временно спряно, в района има засилено полицейско присъствие.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
13799
6
12.11 2025 в 22:26
Колкото до инцидента, почти е невъзможно трамваят да е бил в нарушение, по всяка вероятност родителите не са съобразили да си придърпат детето навреме. Но първият ти коментар за колелото на "Славейков" е тъп, и щеше да е добре да можеш да си го изтриеш, за да не се излагаш.
510
5
12.11 2025 в 21:23
велосипедист или релсово превозно средство?
пешеходец (даже и на пешеходна пътека) или релсово превозно средство?
Като стъпиш на пътното платно и какъв ставаш бе питек?
Участник в кое?
Леле леле
хахахаха
13799
4
12.11 2025 в 20:42
20482
3
12.11 2025 в 15:46
Например: Не са установени сериозни наранявания на детето блъснато от....
-8795
2
12.11 2025 в 15:28
510
1
12.11 2025 в 14:50
Хайде сега чакаме да бъде глобено...както е според закона/наредбите.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други