Шофьор се е блъснал тази нощ в заведение на столичната улица "Шишман" и е избягал.
Снимки от мястото на произшествието публикува кметът на софийския район "Средец" Трайчо Трайков.
Автомобилът - модел електромобил на "Тесла", е оставен смачка на мястото. По тротоара и колата има обилни следи от кръв.
Трайков пише, че инцидентът е станал около 4 ч. през нощта. Автомобилът профучал в насрещното по ул. "Шишман" и се е ударил в сградата на ъгъла с ул. "Хан Крум". Счупил е предното стъкло с главата си.
Засега не са известни подробности за самоличността на водача.
От Столичната дирекция на вътрешните работи заявиха за OFFNews, че нямат данни за случая и при тях не е постъпвала информация.

Снимка: Фейсбук профил на Трайчо Трайков
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел