Продължава издирването на 34-годишен мъж в Стара планина.
Туристът е тръгнал с колело в сряда от хижа „Тъжа” към връх Ботев. Вечерта не се прибрал и близките му подали сигнал, че е в неизвестност. Успели да осъществят телефонна връзка веднъж. После мъжът спрял да си вдига телефона. Оттогава няма информация за него.
Обходени са всички райони, където се предполага, че може да бъде изчезналият турист.
В търсенето участвали спасители и близки на мъжа.
Вчера следобед, заради влошаване на времето, търсенето беше преустановено. Днес се очаква в акцията да се включат и военни.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен