10-годишното дете, което падна от втория етаж на Дома за деца с умствена изостаналост в Берковица, е починало в реанимацията на болницата в Монтана, съобщиха местни медии.
10-годишната Александра падна от прозореца на дома в Берковица на 23 октомври.
Тя беше транспортирана в болницата с черепно-мозъчна травма. Детето претърпя няколко операции, но изпадна в кома.
Полицейска проверка установи, че момичето е паднало от около 8 метра височина.
В Дома за деца с умствена изостаналост живеят 40 възрастни и 4 деца с различни психични заболявания и умствена изостаналост, за които се грижат 45 медицински работници и санитари.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец