Пиян шофьор помля над 20 коли в центъра на Благоевград

OFFNews 16 December 2021 в 09:31 2372 0
Пиян шофьор помля над 20 коли в центъра на Благоевград

Пиян шофьор помля повече от 20 коли на централна улица на Благоевград.

Извършителят е задържан.

Жителите на квартала са чули трясък и веднага са се обадили в полицията, съобщи бТВ.

Сигналът е подаден около 4:45 часа.

Извършва се оглед на щетите и се изясняват причините за инцидента.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша