Отцепиха района около поликлиника в София заради изоставен куфар

OFFNews 25 September 2015 в 13:25 2518 0
Отцепиха района около поликлиника в София заради изоставен куфар

Полицията отцепи района около 29-а поликлиника в София заради изоставен куфар, съобщи БНР.

Достъпът до сградата на поликлиниката, която се намира в квартал „Гоце Делчев“ е ограничен, обясниха от СДВР.

Сигналът за изоставения куфар е постъпил в полицията около 11.15 часа. 

На мястото са пристигнали екипи за проверка на съдържанието на куфара. Взривно устройство не е открито. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026