
Млада жена от Велико Търново направи опит за самоубийство, излъчвайки на живо в платформата ТикТок. За това пише местният новинарски сайт borbabg.com.
Търновчанката е поредната жертва на интернет запознанство. Мъжът с когото се надявала да има щастлива връзка обаче и поискал 2500 лв., защото бил в затруднение. В замяна обещал да ѝ изпрати пръстен, рокля и други подаръци. Жената се подлъгала и изпратила сумата, след което контактът с възлюбления бил прекъснат.
Отчаяна измамената се включила на живо в ТикТок, показвайки как пие голямо количество хапчета с алкохол, твърдейки, че ще скочи от осмия етаж. Потребителите, които гледали клипа, изпращали коментари с надеждата да я разубедят. Междувременно излъчването прекъснало, а момиче от Варна подало сигнал на 112.
Според изданието случаят е от неделя вечерта в квартал "Колю Фичето". Екипи на Спешна помощ и полицията успели да открият местонахождението на жената, което отнело доста време, тъй като нямало точен адрес на сигнала.
В крайна сметка пациентката е била транспортирана до Спешно отделение на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“, преди състоянието й да се влоши, където установили, че е погълнала 20 таблетки от медикамент за диабетици и алкохол. След необходимите манипулации тя е била изпратена към Центъра за психично здраве.
Търновката има близо 3700 последователи в ТикТок, с които споделила историята си. Благодарение на тях, осъзнала, че е станала жертва на измамна схема, не могла да понесе реалността и посегнала на живота си.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
9997
1
01.02 2023 в 14:03
Последни коментари
Того
Аналена Бербок се готви да изгони от Германия над 30 руски дипломати по подозрения за шпионаж
lilianasimeono1
САЩ повдигна обвинение на руския агент, опитал се да се внедри в Международния наказателен съд
Johnny B Goode
Путин се е разбрал с Лукашенко за разполагане на руски тактически ядрени оръжия в Беларус
Гражданин
Руската актриса Мария Шукшина: Ваксинираните срещу COVID-19 се използват за прицелване на ракетите HIMARS
Гражданин
Европа ще компенсира Полша с близо 1 млрд. евро за предадената на Украйна стара военна техника