Полицията преследва кола с полска регистрация в гонка на магистрала "Тракия" тази сутрин, след като колата е отказала да се подчини на полицейски патрул на магистралата.
Камерите на МВР са засекли, че тя се движи с над 200 км/ч.
В района на "Църна маца" в преследването се е включил втори полицейски автомобил.
На входа на София откъм бул. "Цариградско шосе" имаше засилено полицейско присъствие.
Минути преди 9 ч. полицията успя да задържи автомобила близо до Драгоман. Вътре са открити 10 нелегални мигранти.
Шофьорът е жена с полско гражданство.
При преследването и спирането няма пострадали.
Следете новините ни в :




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2878
5
23.11 2022 в 14:54
-7757
4
23.11 2022 в 14:11
1800
3
23.11 2022 в 12:16
1800
2
23.11 2022 в 12:15
-7757
1
23.11 2022 в 11:07
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци