Двама души загинаха в тежка катастрофа на пътя София-Бургас

OFFNews 09 July 2022 в 12:46 3031 0
ударен автомобил

Снимка pixabay

ударен автомобил

Двама мъже загинаха при катастрофа на Подбалканския път София-Бургас.

Произшествието е станало на завой близо до павелбанското село Габарево, съобщава Нова ТВ.

Колата с мъжете е излязла от пътя и се удря в дърво.

Движението се регулира от "Пътна полоция".

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява