Арестуваха трима братя, нападнали медици

OFFNews 04 February 2020 в 18:41 1719 0
Арестуваха трима братя, нападнали медици

Полициаи от районното управление в Ихтиман са задържали трима братя, причинили леки телесни повреди на екип на Спешна помощ в града.

Вечерта на 1 февруари, при опит за оказване на медицинска помощ на пациент в нетрезво състояние, пияният станал агресивен и заедно с братята си е нанесъл няколко удара на шофьора на линейката и на фелдшерката. После тримата избягали.

Мъжете са открити и задържани. Те са братя на 19, 21 и 26 години. И тримата са криминално проявени.

Образувано е досъдебно производство под наблюдение на Районната прокуратура - Ихтиман. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира