Под 10 000 зрители ще гледат последното шесто издание за сезона на дербито между Левски и ЦСКА днес от 18,30 часа на Националния стадион "Васил Левски".
Причините за ниския интерес са делничния ден, както и липсата на интрига. ЦСКА си осигури второто място, докато сините все още се борят за третото. Дори и загуба на Левски днес ще запази шансовете му за третото място добри, като трябва за целта да победи Верея в последния кръг.
Междувременно ЦСКА започна работа по лятната селекция. Собственикът Гриша Ганчев е твърдо решен да подсили сериозно отбора за новия сезон, за да може да спре хегемонията на Лудогорец на родната сцена. За целта “армейците” са насочили поглед към пазара в Южна Америка, твърди “Нов спорт”.
Според информациите, на “Българска армия” вече водят преговори за привличането на двама футболисти от елита на Бразилия и още един от Аржентина. Тримата са били наблюдавани многократно и са одобрени лично от главния мениджър Стойчо Стоилов.
За момента е ясно единствено, че става дума за играчи с атакуващи функции, които ще подсилят ударната мощ на тима. Очаква се от клуба да дадат повече яснота за тези трансфери в началото на следващата седмица. Тогава трябва да бъде обявено имато на новия треньор, като се очаква и той да е чужденец.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Pornhub разкри руската братушка: Гледат основно трансджендър порно
Насилник крещял на жена си, докато я пребива: Аз казах ли ти, че ако ме излъжеш, ще те убия
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години