Херцогът и херцогинята на Кеймбридж Уилям и Кейт публикуваха емоционално видео, с което изразяват подкрепата си към медици, доброволци, фармацевти и всички, които се борят с коронавируса.
Във видеото принц Джордж, принцеса Шарлот и принц Луис ентусиазирано аплодират в синхрон.
Посланието към видеоклипа гласи:
„На всички лекари, медицински сестри, болногледачи, лични лекари, фармацевти, доброволци и други служители, които работят неуморно, за да помогнат на засегнатите от Covid-19: Благодарим ви!“
Междувременно Принц Чарлз е в изолация в дома си в Шотландия със съпругата си Камила, след като тестовете показаха, че е заразен с коронавирус.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен