Мобилен екип на УМБАЛ ''Св. Анна'' ваксинира в село без джипи

OFFNews 02 March 2021 в 17:57 2436 0
Мобилен екип на УМБАЛ ''Св. Анна'' ваксинира в село без джипи

Снимка УМБАЛ "Св. Анна"

Мобилен екип на УМБАЛ "Св.Анна" ваксинира 60 жители на село Габер и околностите днес, съобщиха от лечебното заведение.

Ваксините бяха поставени от екип - д-р Йовко Йоловски от Клиника по хирургия и сестра Румяна Михова от Клиника по урология.

"От около две години районът е без джипи и поради голямата му площ е много трудно да бъде покрит от общопрактикуващите лекари в Драгоман", сподели г-жа Лидия Банкова - заместник кмет на Драгоман, която благодари на медиците.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира