
28 фирми подадоха оферти за участие в обществената поръчка на здравното министерство за щадящи антигенни тестове за учениците от първи до четвърти клас.
Ниската цена и бързите срокове на доставка ще бъдат водещи за избора, уточняват от ведомството на Стойчо Кацаров.
Офертите бяха отворени от специална комисия в Министерството на здравеопазването. Те включваха документи и мостри. В понеделник ще стане ясно кой е спечелил обществената поръчка. Крайният срок за подаването на документите беше вчера, до 17.00 ч.
Поръчката е за 400 000 теста, като те трябва да се правят със слюнка. Всяка фирма може да предложи различно количество тестове, но условието е да може да ги предостави до 3 дни след спечелването на конкурса.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Митов за архива на Пепи Еврото: Легендират се непристойни кадри с митичен характер
Пропадна изслушването на Петкова и Тахов за веригата държавни магазини в пощите
Дъжд с гръмотевици днес и през уикенда
Борисов: Ултимативният тон на Пеевски създава проблеми на ГЕРБ