14 040 дози от ваксината срещу COVID-19 на Pfizer/BioNTech пристигат утре в 7 часа сутринта на летище София, зад сградата на Ръководство на въздушното движение (РВД).
Те ще бъдат приети от главния държавен здравен инспектор - доц. Ангел Кунчев и изпълнителния директор на Изпълнителната агенция по лекарствата Богдан Кирилов.
След пристигането на ваксините в логистичния център, те ще бъдат разпределени до всички точки на страната.
За февруари е планирана доставка на 83 хиляди дози, а за март на 104 хиляди дози, съобщи директорът на Изпълнителната агенция по лекарствата Богдан Кирилов преди дни.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен