„Мисля, че данъците, които плащат богатите граждани, нараснат. Те трябва да нараснат“.
Това каза републиканският кандидат за президент на САЩ Доналд Тръмп, цитиран от Би Би Си. Той дори обяви, че така е честно.
Тръмп заяви, че ще постави този въпрос пред Конгреса, ако стане президент на САЩ. Той обясни, че най-много се интересува от благополучието на средната класа и обеща, че ще намали данъците за нея.
Милиардерът каза още, че ако стане държавен глава на САЩ, ще увеличи минималната заплата. "Не знам как живеете със 7,25 долара на час", обясни той.
Следете новините ни в :




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18000
7
10.11 2016 в 21:16
83938
1
08.05 2016 в 21:55
Ама точно така ли е казал?
Тва сигурни ли сте че Тръмп го е казал, а не например Бат Сали?
Щот на мен на цигански ми звучи.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие