Централа на управляващата партия в Атина "Нова демокрация" бе обстрелвана с автомат тази нощ, съобщи Би Би Си.
За щастие по време на атаката в сградата не е имало хора.
На мястото полицаите открили две гилзи от автомат "Калашников". Стрелците най-вероятно са били двама.
Говорителят на парламента обяви, че представители на леви анархически групоровки са заподозрени за криминалния акт.
Целта на стрелците най-вероятно е била канцеларията на министър-председателя Андонис Самарас.
През последните дни няколко офиса на партията бяха атакувани. Бомби бяха поставени пред домовете на няколко журналисти.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен