Единственото наистина лошо нещо, за което трябва да се притесняваме, е трета световна война, заяви заместник-председателят на Съвета за сигурност на Русия Дмитрий Медведев в социалната мрежа X.
Така той отговори на критиките на американския президент Доналд Тръмп към Владимир Путин, предаде Ройтерс.
„По отношение на думите на Тръмп за това, че Путин „си играе с огъня“ и че на Русия ще се случат „наистина лоши неща“. Знам само едно наистина лошо нещо - Третата световна война. Надявам се, че Тръмп разбира това!“, написа Медведев.
Той не осъзнава, че ако не бях аз, много наистина лоши неща вече щяха да са се случили на Русия, заяви американският президент.
Путин си играе с огъня!“, написа Тръмп в публикация в социалната мрежа „Truth Social“.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3935
13
28.05 2025 в 20:35
Аз знам един начин.
6789
12
28.05 2025 в 13:37
А бизнесите, банките...?
А личните имоти, имения, градски жилища?
И тях ли ще бомбите в ТСВ?
-1243
11
28.05 2025 в 12:51
3090
10
28.05 2025 в 11:51
24373
9
28.05 2025 в 11:45
Нещо покана, прегръдка?
4764
8
28.05 2025 в 10:55
2985
7
28.05 2025 в 10:15
19658
6
28.05 2025 в 09:37
3935
5
28.05 2025 в 09:03
Всичките тези пъчения не заблуждават никого.
6905
4
28.05 2025 в 08:58
Божидар Божанов: Заявката за вето на санкциите е стратегическа грешка
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Мяра: Над две трети от българите се гордеят с Дара
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага