Левски направи равен с 15-ия в Украйна

Любомир Тодоров 05 февруари 2012 в 18:41 1413 0

Христо Йовов. Снимка: БГНЕС
Съставът на Левски завърши 1:1 с предпоследния в украинското първенство Заря (Луганск) в контрола в турския курорт Анталия. Украинският отбор, който е 15-и в класирането на местната лига, откри след час игра. Нападателят Иван Цветков успя да изравни за „сините” в 76-ата минута след добро подаване на холандеца Сержиньо Грийн. Дошлият на проби тунизийски защитник Мохамед Али влезе в игра през второто полувреме. Николай Костов заложи на следните футболисти: Пл. Илиев (77-Д. Илиев), Мюлдер (89-Попадиин), Иванов (46-Али), Грийн, Пинто, Йовов (62-Вутов), Младенов (71-Райков), Гаджев, Тасевски, Калво, Цветков (83-Б. Цонев).  Отборът на Славия пък загуби с 0:2 от румънския Брашов в първата си контрола по време на подготвителния лагер в Анталия. „Белите” допуснаха головете след почивката. Нападателят Георги Христов бе изгонен в 72-ата минута.