26-кратният шампион на България Левски и носителят на КЕШ за 1991 година с Цървена звезда Люпко Петрович се разделиха по взаимно съгласие.
Двете страни се срещнаха по-рано днес и подписаха споразумение за разтрогване на договора на сръбския специалист, информира Дарик. Петрович призна, че се е разбрал с шефовете на сините и вече е свободен да се завърне в родината си.
Именитият треньор гарантира, че след време ще разкрие цялата истина защо се е стигнало до изненадващата и скандална раздяла с клуба от "Герена" часове преди срещата от първенството с Берое.
Той вече даде някакво обяснение с открито писмо, разпространено от БТА, в което посочи няколко конфликтни точки като спирането на премиите, лошата атмосфера, отказът да бъдат привлечени искани от него играчи и влошено здравословно състояние, дошло в следствие на посочените причини.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец