Ранобудните студенти от Велико търново, които окупираха 321 зала на Великотърновския университет, организират протест срещу кабинета "Орешарски".
Протестът ще е утре - 20 ноември, пред сградата на общината в града. На 20 ноември в София ще има три протеста - митинг на КНСБ, протест на таксиметровите шофьор и на Ранобудните студенти от София, които тоново ще окупират парламента.
Ето и обръщението на студентите от Велико Търново към техните съграждани:
Уважаеми съграждани,
Във връзка с политиката, провеждана от правителството, съмнителните назначения, скандалите с народни представители, ние, Ранобудните студенти от ВТУ, организираме протест срещу кабинета “Орешарски” във Велико Търново. Той ще започне в сряда от 17:00 часа пред сградата на Общината. Искаме оставката на това правителство, което обслужва мафията, и протестите ни ще продължат докато премиерът не я подаде. Каним всички граждани да се присъединят към нас.
Излизаме да разбием мита, че “София не е България”. Искаме да покажем, че във Велико Търново също искаме оставката на Пламен Орешарски. Възмутени сме от цинизма, който показват политиците – въпреки всички скандали, с които се компрометира това правителство, то все още не се оттегля от властта. Въпреки толкова месеци протести и ясни искания, то показва, че не се интересува от народния интерес и изпраща полиция, жандармерия и спец части срещу мирни протестиращи. Искаме ясно да заявим, че не сме съгласни с това и ще го покажем.
Всички граждани са поканени! Няма да бъдат толерирани партийни агитационни материали и провокации!
Студентите окупатори на аудитория 321 във ВТУ "Св. св. Кирил и Методий"

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
20.11 2013 в 08:19
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
19.11 2013 в 11:53
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
19.11 2013 в 11:13
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
19.11 2013 в 11:12
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
19.11 2013 в 10:45
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
19.11 2013 в 10:05
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
19.11 2013 в 10:05
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
19.11 2013 в 10:02
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
19.11 2013 в 09:57
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
19.11 2013 в 09:44
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие