Протестът пее: Пацо - в Дупница, Волен - в лудница

OFFNews 18 November 2013 в 20:22 6717 20
Протестът в понеделник вечерта. Снимка: Константин Павлов - Комитата
Протестът в понеделник вечерта. Снимка: Константин Павлов - Комитата

Над 200 души се събраха пред Народното събрание на редовния вечерен протест срещу кабинета „Орешарски”.

След като завършиха пресконференцията си, група от „Ранобудните студенти” се присъедини към демонстрантите от ДАНСwithme.

Тази вечер протестиращите пеят следната песен: "Пацо - в Дупница, ша-ла-ла-ла, Волен - в лудница, ша-ла-ла-ла".

Към 20 ч. движението пред Народното събрание по бул. „Цар Освободител” до ул. „Г. С. Раковски” е блокирано.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

     
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две