Нови протести заради цените на горивата

OFFNews 19 February 2012 в 12:59 4249 1
Протест срещу високите цени на горивата
Протест срещу високите цени на горивата

Нови протести заради високите цени на горивата ще се проведат на 26 февруари. Инициатор е Гражданското сдружение "Сила". 

Цените на горивата са абсурдни за ниския стандарт на живот в България, категорични са от сдружението. Планирано е протест да има в различни градове на страната. Списъкът им обаче още не е обявен от организаторите. Уточнен е началният час на протестите - 15 часа. В понеделник, 20 февруари ще бъде публикувана декларация, в която ще бъдат описани причините за протеста и исканията на протестиращите към управляващите, които нееднократно са били отправяни, но не са изпълнени. Декларацията ще бъде придружена със сравнителен анализ на цените, показващ, че цените са необосновано високи.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява