Протестът с искане за оставка на вицепремиера Валери Симеонов тази вечер беше с неговия лик - по случай Хелоуин.
За десета поредна вечер майки на деца с увреждания и граждани, които ги подкрепят, се включиха в протестното шествие.
Част от демонстрантите си сложиха маски с образа на вицепремиера и обявиха, че днешното мото на протеста е "Оставка или беля".
Шествието започна пред Министерския съвет и стигна до Раковски 134 - централата на НФСБ, партията на Валери Симеонов.
По партийната централа полетяха желета и яйца.
Демонстрантите са категорични, че ще излизат всяка вечер, докато Валери Симеонов не напусне вицепремиерския пост.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му