''Не бързайте да се радвате!'': Делян Добрев отрече да е напуснал ГЕРБ

OFFNews 15 February 2026 в 15:52 3683 14
Делян Добрев

Снимка Фейсбук/Делян Добрев

Делян Добрев

След денонощие във версии за напускането на ГЕРБ от Делян Добрев, днес политикът се появи във Фейсбук с лично опровержение.

Скъпи приятели,
Не е вярно, че напускам ГЕРБ. Оставам в партията и ще продължа да помагам на всеки един от вас с каквото мога и ще бъда до всеки един така, както вие сте били винаги до мен в последните 20+ години.
Няма нищо вярно в това, което излиза в публичното пространство.
Скъпи неприятели,
Не бързайте да се радвате! И до нови срещи!

Че председателят на Комисията по бюджет и финанси Делян Добрев напуска ГЕРБ съобщи bTV, която се позова на свои източници.

Днес информацията беше отречена от заместник-председателят на парламентарната група на ГЕРБ-СДС Костадин Ангелов.

Не потвърждавам тази информация. Господин Добрев е едно от ярките лица на ГЕРБ, който изключително много дава от себе си за постигането на резултатите, участва в много политики и към настоящия момент такава оставка няма, не е депозирана, заяви той по БНР.

Виж още за:
    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    2985

    17

    Джендо Джедев

    16.02 2026 в 07:55

    Асторче,

    Нещо много ти паднало рейтингчето тук, бе, душа! От почти 3000 - на 310. Като на ОПГ ГЕРБ. Що така? ;)

    9510

    15

    Dedoto58

    16.02 2026 в 03:51

    Това хасковско лайно ще продължава да цапа пространството...

    3905

    14

    Някойси

    15.02 2026 в 23:16

    Този крадлив хасковски плъх няма да на напусне кочината зависим е много от КОЙ.

    23485

    13

    мнение от IP

    15.02 2026 в 22:35

    Каква драма, уважаеми зрители! С него и без него всичко е една голяма боза с функционерите на ГЕРБ. Всички се надпреварват да говорят глупости и лъжи.

    2310

    12

    Mounted Archer

    15.02 2026 в 20:31

    Гербероидното ДилДо(брев) се отърва от намагнетизиране. Засега. Но има и добра новина - докато чакаме да го намагнетизират, може вече да е гушнал букета.

    -280

    10

    jdravun

    15.02 2026 в 19:26

    жалко бо .луците остават.

    3028

    9

    Valioka

    15.02 2026 в 19:19

    То за да напуснеш, трябва да имаш качества, за да си изкарваш хляба сам. А когато единствените читави пари които си виждал, са от плюене и блюдолизтво, к'во ще правиш като напуснеш... Ше лапаш мухите и ще мизерстваш - я си стой на хранилката брато, свободният пазар не е за тебе...

    2247

    8

    Деспин Митрев

    15.02 2026 в 18:27

    Деляне, от един момент нататък избягбай Баце и ще живееш :)
     
    X

    Как се пише змейска сага? Авторът на 'Мамник' Васил Попов разказва пред OFFNews