Лидерът на ВОЛЯ и зам.-председател на НС Веселин Марешки подкрепи кампанията „За величието на храма” с дарение от 50 000 лева.
„Стенописите и иконите в най-красивата ни черква “Св. Александър Невски” имат нужда от реставрация. Патриаршеската катедрала е един от символите не само на София, но и на България!“, написа в личния си профил във Фейсбук политикът.
Кампанията се организира от Българската православна църква с партньорството на БНТ. За три месеца журналистите са събрали близо 50 000 лева.
Народният представител от ВОЛЯ Боряна Георгиева обяви дарението снощи на благотворителна вечер.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел