Депутатите в парламента решиха единодушно с 174 гласа "за" да създадат Временна комисия във връзка с наложените санкции на 2 юни 2021 г. по закона "Магнитски". Тя ще е със срок на действие 3 месеца.
За председател на комисията народните представители определиха Надежда Йорданова, ДБ. Тя бе избрана със 118 гласа "за", 48 "против" и 23 "въздържали се".
За председатели на комисията бяха предложени и Даниел Митов от ГЕРБ, както и Хамид Хамид от ДПС.
Останалите членове са Тома Биков (ГЕРБ), Даниел Митов (ГЕРБ), Филип Попов (БСП), Димитър Данчев (БСП), Надежда Йорданова (ДБ), доц. Атанас Славов (ДБ), Хамид Хамид (ДПС), Йордан Енчев (ДПС), Мария Капон (ИБГНИ), Татяна Дончева (ИБГНИ).
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец