Управляващите може да изтеглят 16 милиарда дълг, може да намерят 1 милиард за дефицити в енергетиката, милиард за саниране, 2 млрд. и повече за модернизация на армията, но за учителите пари няма.
Това заяви народният представител от БСП Жельо Бойчев по Канал 3. По думите му събирането на толкова много учители в зала Арена Армеец е било едно представление, което е нямало никакъв смисъл. „Главното действащо лице - вицепремиерът Меглена Кунева, си направи ПР акция. Твърдението, че учителите ще получат заслужено възнаграждение бе опровергано от премиера Бойко Борисов и финансовия министър. Не мога да си обясня как работи това правителство. За това, то час по-скоро трябва да си отиде”, категоричен бе Бойчев.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск