Борисов поздрави Кубрат Пулев за победата

OFFNews 09 May 2016 в 17:56 4762 8
Борисов поздрави Кубрат Пулев за победата

Премиерът Бойко Борисов поздрави Кубрат Пулев за победата над Дерек Чисора. За това съобщи Борисов на страницата си във Facebook. 

Срещата на Пулев с Чисора продължи 12 рунда. Кобрата победи с 2:1 съдийски гласа.

Поздравих Кубрат Пулев за победата, след която отново стана европейски шампион по бокс в тежка категория, а българското знаме за пореден път се развя пред погледа на зрителите, написа Борисов, който пусна и снимка от срещата с Пулев.

"България има нужда от упорити спортисти като него и се радвам, че в залата имаше много наши сънародници, които го подкрепяха по време на мача. Пожелах му бързо възстановяване и съм сигурен, че ще радва страната ни с още успехи", допълни премиерът.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    83938

    6

    El Commandante

    09.05 2016 в 20:44

    И единия прост, и другия прост, ше се разберат.

    19011

    5

    Georgi Ganchev

    09.05 2016 в 19:28

    Пулев е пич.
    бойко е бледо подобие на Тодор Живков.

    69999

    4

    Red or Dead

    09.05 2016 в 18:26

    .......Aлоооооо....НАДУТАТА С ХЕЛИЙ МУТРА..... мухобойкооооо......кажи нещо за хилядите блокирани из гръцко и Италия българи........тупоъгълник......

    19859

    1

    Daering

    09.05 2016 в 18:09

    Баце не каза нищо за магистралите? Журналистите го обидиха жестоко, това е!
     
    X

    Българското оръжие за Украйна