По анцуг и розова тениска премиерът Бойко Борисов спря кортежа си на моста на Клисура, за да гледа скокове с бънджи, пише сайтът "Трафик Нюз".
В неделния следобед министър-председателят във видимо добро настроение се спря, за да вдъхне кураж на смелчаците, решили да скачат.
Въпреки ентусиазма на премиера, Борисов не се престраши да опита от адреналина на екстремното преживяване.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
83938
8
27.09 2016 в 08:38
35235
7
26.09 2016 в 20:50
Поздрав!
19709
6
26.09 2016 в 13:24
Да не би тигрите да са играли срещу котетата и да не е имал време заради многото си държавни дела да се преоблече?
21256
3
26.09 2016 в 11:44
... ох колко съм прост - за богопомазаните правилата не важат! Плебейте да го духат...
18196
1
26.09 2016 в 11:05
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му