Изключително досадно е постоянно да ни занимават с Григор Димитров. Няма абсолютно никакво значение дали въпросният Гришо е спечелил, загубил или завършил реми.
Това написа на страницата си във фейсбук журналистът от БНР Петър Волгин. В поста си той казва още:
Дали е увеличил банковата си сметка или не също би трябвало да вълнува единствено самия него. Да превръщаш някакъв спортист в идол, да се възторгваш от победите му или да ревеш при загубите му е признак на много, ама наистина много нисък интелект.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18017
7
16.11 2017 в 17:26
17977
6
16.11 2017 в 13:44
22193
4
16.11 2017 в 11:57
18201
2
16.11 2017 в 11:28
Това е все едно да се радваш на победите на Топалов или че някакви ученици са спечелили олимпиада.
Направо пълен ужас!
А после защо сме нямали самочувствие ние българите.
18008
1
16.11 2017 в 11:28
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други