Жена от Смолян дари цялата си пенсия и великденската добавка, за да помогне на лекарите в болница „Д-р Братан Шукеров“ в борбата с коронавируса, съобщава БНР.
Макар и със скромни доходи Захаринка Пашалийска и съпругът ѝ Митко взели решението като жест на благодарност към медиците от смолянското здравно заведение и с вярата, че ще се справят успешно с пандемията.
Пенсията ѝ е в размер на 220 лв., като към нея семейството е прибавило и великденската добавка.
Жестът на Захаринка е трогателен, изказвам своята огромна благодарност, признателност и респект към семейство Пашалийски, каза изпълнителният директор на болницата д-р Марин Даракчиев.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
8006
1
23.04 2020 в 12:57
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други