Река Видима в Априлци, Ловешко, е излязла от коритото си и е заляла пътното платно на входа на града, съобщава БНР.
Водата върху пътя е с дълбочина 20 сантиметра, което затруднява движението по него. Причината за преливането на коритото са обилните валежи от днес.
Областният управител на Ловеч Милко Недялков успокоява, че няма опасност тя да залее къщите.
Априлци и селата Велчево и Скандалото са останали без ток заради паднал електрически стълб, който е бил подкопан от буйните води на реката. От електроразпределителното дружество съобщиха, че част от захранването вече е възстановено, а до 20:00 часа това ще стане навсякъде в засегнатия район.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен