Да не слабее волята ни да творим добро, дори когато срещаме неразбиране и враждебност.
Това написа във Фейсбук президентът Румен Радев по случай Великден. "Скъпи сънародници, във великия ден на Христовото Възкресение нека си пожелаем да крепне вярата, надеждата и любовта между всички нас, българите", пише още държавният глава.
Той пожелава на българите в изпитанията да не губим надеждата си, защото всеки Великден ни връща упованието в справедливостта и живота. "Да обичаме ближния си, защото любовта е празна дума, ако не обърнем внимание на хората, които са непосредствено до нас", каза още държавният глава.
Премиерът Бойко Борисов също поздрави в социалната мрежа с настъпването светлия християнски празник. "Христос Воскресе! На този светъл празник пожелавам на всички много здраве, благополучие и щастие. Нека делата ни бъдат водени от доброто", написа Борисов.
Председателят на БСП Корнелия Нинова също избра "Фейсбук" да честити празника. "Христос Воскресе. Мир и благодат на всички. Пожелавам ви здраве, сполука и доброта", написа там тя.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес