45 чужди граждани са открити в камион на автомагистрала "Хемус" снощи, съобщиха от Областната дирекция на МВР в София.
Около 21.00 часа служители на "Пътна полиция" направили проверка на товарен автомобил „Ивеко Дейли“. Шофьор на камиона бил 46-годишен видинчанин. В товарния отсек на автомобила униформените открили 45 чужденци. 38 от тях - граждани на Пакистан и Афганистан, представили документи, а останалите седем са се представили за техни съграждани.
Водачът е задържан с полицейска заповед за 24 часа. Работата по случая продължава.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен