Столичните криминалисти работят по различни версии за побоя над 18-годишния малиец в София, една от които е за измама, съобщават от СДВР.
Както OFFNews вече съобщи, младежът е бил пребит снощи. Приет е в болница и по-късно е изписан.
От полицията уточниха, че сигналът за побоя е подаден на телефон 112 снощи към 21.45 часа. Според информацията млад мъж бил забелязан да лежи на пътя близо до бензиностанция в Банкя. Случаен гражданин го видял и го закарал до близката поликлиника.
Пострадалият бил с охлузни рани по лицето и краката и след оказана медицинска помощ е освободен.
До момента е ясно единствено това, че малиецът е обяснил на полицаите, че е бил нападнат от двама непознати, които го набили.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен