Ловецът на бежанци Динко от Ямбол похвали качествата премиера в оставка Бойко Борисов, с когото се срещнал в Харманли покрай бунта на афганистанците.
"Премиерът е един човек, който мисля, че перфектно си върши работата. Човекът си е на ниво и знае какво прави. Аз няма да влизам в политиката", каза Динко Вълев пред Нова телевизия.
Той отказа да разкрие какво са си говорили с Борисов, но убедено заяви, че в село Бояново няма да има център за мигранти.
"Ще ги настаняват само на границата в охраняеми помещения при строг режим. Мразя бежанците", заяви още известния ямболия в поредната си медийна изява.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
22193
6
27.11 2016 в 13:38
Иначе, нямам нищо против дейността му.
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му