
"Софийска вода" ще спре водата в столичния ж.к. "Дружба" 1 днес, 1 септември, предупреждава дружеството.
От 10 до 18 ч няма да имат вода живеещите в района на ул. „Илия Бешков“ от ул. „Кап. Димитър Списаревски“ до бул. „Проф. Цветан Лазаров“.
Причината е ремонт на ул. "Капитан Димитър Списаревски". Ако той продължи над 12 часа, ще бъде осигурена водоноска на паркинга пред магазин "Кауфланд".
Ремонтите ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.
Засегнатите от прекъсването на водата могат да получат повече информация на тел. 0800 121 21 или да следят всички текущи дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството - https://sofiyskavoda.bg/water-stops.
„Софийска вода“ предварително се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства!
Сайтът на дружеството дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването по имейл или чрез безплатен СМС.
Следете новините ни в :






















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ГУР: Русия изгражда своя сателитна мрежа тип Старлинк по-бързо от очакваното
Тийнейджърите си тръскали цигарите в раните по главата на убития в Пловдив
Върховният съд в Русия отстрани единствената опозиционна партия от изборите
Върховният съд в Русия отстрани единствената опозиционна партия от изборите