Националният ансамбъл на България по художествена гимнастика за девойки спечели бронзов медал на финала на европейското първенство в Минск, Беларус, предаде bTV.
Момичетата ни изиграха съчетание 5 топки, което им донесе 16.166 точки и престижното трето място. Първи стана отборът на Беларус с 16.733 точки, а втори се нареди Русия с 16.600 точки.
Отборът е в състав Мадлен Сергеева, Мадлен Радуканова, Станиела Йовчева, Теодора Александрова и Вивиан Черноокова със старши треньор Силвия Стойнева и помощник Валентина Симеонова. Те завършиха и седми в многобоя.
Страната ни стана десета в отборното класиране, в което победи Русия, а индивидуалните ни състезателки Мария Матева и Невяна Владинова останаха извън финалите.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
04.05 2015 в 04:36
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци