Всички листи за 22 МИР Смолян

OFFNews Последна промяна на 23 февруари 2017 в 09:14 2632 0

1. ПП Дром
1.Кемил Ахмед Рамадан
2.Борислав Иванов Овчаров
2. ПП Движение за радикална промяна „Българска пролет“
1.Ангелаки Найденов Гоцев
2.Тодор Иван Пищалов
3.Георги Иванов Георгиев


3. Движение „Напред България“
1.Десислава Запрянова Запрянова

4. Нова Република
1.Стоян Димитров Марев
2.Камелия Петрова Кацарова
3.Димитър Мирчев Дончев
4.Пламен Малинов Балталийски
5.Иван Крумов Савов
6.Зарко Филипов Малинов

5. Коалиция на недоволните
1.Николай Петров Минков
2.Ирина Богданова Кръстева
3.Сергей Желев Капчиков
4.Димитър Тодоров Янев


6. „Воля“ (Веселин Марешки)
1.Антон Василев Стоев
2.Соня Николова Цоцева
3.Венцислав Викторов Енев
4.Виолета Иванова Гьондрева

7. БДЦ (Български демократичен център)
1.Стоян Асенов Минчев


8. Коалиция „АВБ-Движение 21“
1.Любомир Тодоров Халачев
2.Петър Георгиев Кадиев
3.Нелия Костова Маринова - Янкова
4.Емилия Веселинова Павлова
5.Ивайло Филипов Торманов
6.Георги Петров Тилков
7.Михаил Дамянов Танев
8.Ангел Димитров Неделчев


9. ДПС
1.Хайри Реджебов Садъков
2.Елисавета Георгиева Кехайова
3.Наташа Владимирова Василева
4.Атанас Бисеров Пържанов
5.Милен Руженов Журналов
6.Ферад Рюстем Емин
7.Филип Костадинов Делисивков
8.Емил Анчов Кехайов

10. БСП
1.Дора Илиева Янкова
2.Иван Милков Гавазов
3.Христо Атанасов Беров
4.Севдалин Бойков Хъшинов
5.Слава Тодорова Пепеланова
6.Дияна Асенова Чаушева
7.Исай Исаев Савов
8.Георги Христов Славов


11. ГЕРБ
1.Даниела Анастасова Дариткова-Проданова
2.Недялко Живков Славов
3.Красимир Митков Събев
4.Петър Георгиев Карагегов
5.Андриян Георгиев Петров
6.Денислав Емилов Костов
7.Боран Смилков Хаджиев
8.Димитър Данчев Настанлиев


12. Партия на зелените
1.Веселин Йорданов Василев
2.Лена Ангелова Василева
3.Мариана Миткова Василева


13. ДОСТ
1.Хюсеин Хасан Хафъзов
2.Медиха Салихова Заимова
3.Хари Алексиев Алексиев
4.Стефан Асенов Бояджиев
5.Росица Симеонова Ималова
6.Ралица Асенова Ратайска

14. ПП Възраждане
1.Светослав Тодоров Тодоров
2.Никола Ангелов Димитров


15. Презареди БГ (това поле ще остане празно, тъй като Николай Бареков се отказа от вота)

16. „Да, България“
1.Александър Димитров Дунчев
2.Андрей Христов Ралев

17. Обединени патриоти
1.Владимир Стаменов Гърбелов
2.Борислав Костадинов Киряков
3.Христо Костадинов Камишев
4.Данчо Живков Александров

18. КОЙ - Българска левица и Зелена партия
1.Митко Енчев Димитров
2.Сийка Чудомирова Найденова
3.Димитър Любчов Геров
4.Огнян Славчев Цветков


19. Национална републиканска партия

20. Българско национално обединение
1.Борян Железов Дончев
2.Станислав Георгиев Бянков
3.Лилия Руменова Александрова


21. Реформаторски блок и Глас народен
1.Костадин Кръстев Василев
2.Георги Андреев Юручев
3.Соня Ангелова Белева
4.Пламен Ангелов Рафаилов

Независими кандидати
Румен Желязков Домбашов