"Резултатите ни не са добри. Далеч под очакваното и далеч от достатъчното. Опитахме се да наложим мажоритарен вот в една пропорционална система. И системата ни победи", коментира резултатите от изборите независимият кандидат Георги Кадиев.
Лидерът на "Нормална държава", чиято регистрация беше спряна от съда, благодари на гласувалите за него.
Резултатите от изборите са ясни - повече от същото, коментира още Кадиев.
Той има 0.07% при обработени 97.17% СИК протоколи в РИК. Гласовете му са от 23 МИР в София, общо 2270.
По 0.01% имат независимите кандидати Соня Маркова, Красимир Жейнов, Росица Йорданова, Румен Домбашов, Димитър Байрактаров. 0.02% са събрали Димитър Игнатон и Иван Матев. Златко Здравков има 84 гласа, които са равни на по-малко от 0.01%.
Още по темата
Независимият Румен Домбашов: Заложихте съдбата си за бутилка ракия
Георги Кадиев: Ще се боря за зелена София и данъчни облекчения за бизнеса и семействата
Партиите дават гръмки обещания, но не говорят с хората, а проблемите им са решими и без много пари
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18094
2
27.03 2017 в 13:37
35598
1
27.03 2017 в 10:04
Наивници.
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии