Българският енергиен холдинг направи промени в ръководството и на „Булгартрансгаз“.
С решение на Съвета на директорите на БЕХ в Надзорния съвет на „Булгартрансгаз“ влизат Илия Иванов, Кирил Георгиев и Владимир Митрушев.
Промените ще влязат в сила след вписването на решението в Търговския регистър.
С промените в Надзора на дружеството се цели да се ускори реализирането на проектите за свързване на българската газопреносна мрежа с газопреносните мрежи на съседни страни и модернизацията на газохранилището в Чирен, обясниха от БЕХ.
Преди дни БЕХ направи промени и в ръководствата на НЕК, „Мини Марица-изток“, ТЕЦ „Марица Изток 2“ и на Електроенергийния системен оператор.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец