Златомир Загорчич официално се завърна начело на Славия. Той ще бъде представен като старши треньор на белите на 12 април, понеделник, от 16.00 часа.
На пресконференцията на стадион "Славия" ще присъства и президентът на клуба Венцеслав Стефанов. Сърбинът с български паспорт се завръща начело на "белите", заменяйки руснака Александър Тарханов.
Времето на руснака на "Овча купел" изтече след загубата с 1:3 от новака ЦСКА 1948.
Тарханов оглави клуба през октомври миналата година, като замени уволнения в края на лятото Златомир Загорчич. Той бе треньор на "белите" и в периода 2015 - 2016 година.
В свои интервюта той е заявявал, че ангажиментът му със Славия е безсрочен, но лошите резултати и заплахата вековният клуб да изпадне във Втора лига са принудили Стефанов да действа.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни