ЦСКА-София отнесе четворка от корейци, Лудогорец също загуби

OFFNews 01 февруари 2017 в 20:24 2653 0

Снимка ludogorets.com

Отборът на ЦСКА-София претърпя тежка загуба от корейския Сувон по време на лагера си в Испания.

Воденият от треньора Стамен Белчев тим отстъпи с 0:4 пред Сувон, който не остави много шансове за българите.

Първият гол падна в 8-ата минута, когато Джонатан се разписа в мрежата на Конов.

В 54-ата минута Сантош направи 2:0 от дузпа, а десет минути преди края Ки-Хун заби трети гол. Крайният резултат оформи Ки-Дон в 86-ата минута.

Шампионът Лудогорец също записа загуба в проверката си срещу полския Термалика в Турция.

Разградчани отстъпиха с 0:1 в петата си проверка, което е и първа загуба за отбора на Георги Дерменджиев в контролите.

Мачът ще се запомни с грубата игра от страна и на двата отбора, които едва не се сбиха.

Победният гол за поляците наниза Путивцев в 17-ата минута.